7 cze 2013

Nowe mieszkanka dla moich paznokciowych emalii :}


Mimo iż w Selgrosie są przepiękne metalowe czarne pudełka na biżuterię, kosmetyki i lakiery ...to właśnie dzięki cenie stwierdziłam że jednak wolę upiększyć zwykłe pudełka których dostatek w domciu oraz kilkuletnich papierów.. :}


Tak, ostatnio postanowiłam powiększyć pudełka, zn zamienić na większe i dokładne wyremontowanie elewacji..tak oto powstały śliczne 2 mieszkanka które już nie szpecą i nie dają się zastanawiać dlaczego buty są na półce pod telewizorem :D


Trochę się taśmą i klejem nakleiłam, w między czasie przychodziły kolejne pomysły na składanie papieru i doklejanie... z 2 poszło już o wiele łatwiej i przyjemniej :}


Jak się Wam widzą?
Ja jestem dumna :p
Macie już swoje dekoracyjne pudełka na kosmetyki/lakiery przyborniki ;) które nie szpecą pokoju? 

Do miłego ;*


6 cze 2013

Wibo Lovely - Baltic Sand - piaskolwy brokat nr 3.

Wibo o piaskowej strukturze- Baltic Sand, już wiele dziewczyn je ma...jeśli nie od Wibo to Orly, Golden Rose, Opi, Kiko... i kto wie jeszcze z kąd....inąd...  ;)

Lakier ma świetny kolor, generalnie niby piaskowy a jednak raczej tu poszli bardziej w brokat. Nie jest to typowy piasek-który można zaobserwować choćby w GR., to jest po prostu suchy brokat.
Oczywiście można na niego nanieść warstwę Top dającego żelowy look i mamy nowy mani na kolejny dzień ;) w bardziej żelowej odsłonie :)

Pigmentacja brokatu jest tak przeogromna że jedna warstwa pokrywa nam w całości płytkę, jednak ja zawsze dodaję kolejną cienką dla pewności i swojego spokoju ;)
Dzięki brokatowi mamy pewność, ze emalia będzie trzymała się dosyć długo.
W miarę szybko wysycha =)
Lubię go :}

"EDIT 16.06.13 - Lakier gościł prawie 2 tyg na pazurkach :) i mimo moich obaw bardzo ładnie dał się zmyć :) nie miałam najmniejszych problemów i w cale nie trwało to wiecznie długo :D "

A Wam jak się podobają brokatowe piaski? macie w swojej kolekcji niewyliczalna ilość i planujecie jeszcze zakup? Ja osobiście kupiłabym kilka z GR, gdyż kolory mają delikatne i do prawdy dają świetny efekt :)