23 lis 2012

Homeo Fit-Lab - Eco Kosmetyki

Jakiś czas temu znalazłam ciekawą stronę int/sklep gdzie można dostać fajne kosmetyki dla młodych dziewczyn jak i dojrzałych Homeo fit-Lab  Od producenta:

By być w formie naturalnie!

Jesteśmy ambasadorami najlepszych włoskich i polskich certyfikowanych ekologicznych oraz naturalnych kosmetyków. Dzięki połączeniu dobroczynnych właściwości naturalnych składników i ostatnich osiągnięć naukowych, nasze kosmetyki spełniają marzenia o pięknym i zdrowym wyglądzie. Jeszcze nigdy człowiek nie był tak blisko jak dzisiaj zatrzymania oznak upływającego czasu, by cieszyć się młodością, urodą i jej pielęgnacją. Skorzystaj już teraz z dobrodziejstw natury, które zawarte są w naszych kosmetykach!

Filozofia Homeo Fit-Lab:

HomeoFit-Lab jest akronimem od homeopatii, fitoterapii i laboratorium. Skrót Fit odnosi się także do osiągania i utrzymywania dobrego stanu kondycji fizycznej; do szeroko pojętego wellness – czyli jak najdłuższego zachowania sprawności, zdrowia i dobrego samopoczucia. Chcemy upowszechnić produkty kosmetyczne obydwu tradycyjnych naturalnych metod leczniczych wśród naszych klientów. Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, która wytwarza produkty na bazie naturalnych wyciągów roślinnych: homeopatycznych i fitoterapeutycznych. Składniki używane do wytwarzania naszych produktów pochodzą z naturalnych i ekologicznych upraw w Polsce i we Włoszech.

Naszą ofertę kierujemy do osób, które tak jak i my chcą stosować kosmetyki naturalne i biologiczne, których produkcja i używanie ma minimalny wpływ na środowisko, w którym żyjemy. Nasze produkty adresujemy do klienta, który chce mieć gwarancję ich wysokiej jakości i skuteczności. Świadomi zagrożeń jakie niesie stosowanie tradycyjnych kosmetyków dla człowieka i otaczającego go środowiska – wszystkie nasze produkty powstają w większości z naturalnych składników, a także z ekologicznych certyfikowanych upraw.

Prowadzeniem strony internetowej i sklepu online zajmują się pełni zaangażowania i pasji młodzi ludzie, którzy wierzą, iż poprzez stosowanie naturalnych i ekologicznych kosmetyków można przyczynić się do zmniejszenia wpływu człowieka na środowisko z pozytywnym efektem dla obu stron. Posiadamy spore doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu relacjami z klientami zarówno dzięki bezpośredniemu kontaktowi jak również dzięki wsparciu telefonicznemu i online. Naszym celem jest satysfakcja klienta, sprawiając, aby zakup i stosowanie naszych produktów było dla niego przyjemnością. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami! Na stronie kontakt znajdziesz aplikację gotową do wypełnienia.

Marki kosmetyków jakie posiadają to:
Agronatura
Ava
Biofficina Toscana
Bjobj
Oceanic (AA eco)
Verdesativa
 
Ciekawa jestem tych kosmetyków.
Być może przy jakiejś okazji zastanowię się nad kupnem jakiegoś kremu do rąk :)
A może któraś z Was już miała przyjemność używać których z ich kosmetyków?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz