15 maj 2012

Promocje w Igruszka.PL

Na blogu -> Moniki - iLa Vida Es Mi Pasion natknęłam się na bardzo ciekawy post z promocjami, produktów ArtDeco czy Lumene w internetowym sklepie -> igruszka.pl.

O sklepie Igruszka

W ofercie sklepu IGRUSZKA znajdziesz bogatą ofertę kosmetyków do makijażu takich marek jak Artdeco, Lumene, Pupa, Gosh czy Grashka. Sklep wyróżnia pełna dostępność oferowanych produktów (tu nikt nie będzie oferował Ci produktu podobnego lub po tygodniu oczekiwania z przykrością poinformuje, że nie udało się sprowadzić produktu od dystrybutora).
Wyjątkowo sklep docenia również stałych Klientów, którzy mogą liczyć na darmową wysyłkę oraz wartościowe gratisy.


Są bardzo ciekawe połączenia gdyż możemy zamówić 2 podkłady i puder gratis w cenie 79.98zł (przy reg.cenie-124.97zł) bądź  Bazę ArtDeco oraz Tusz Wydłużający możemy zakupić w cenie 31zł. (przy reg.cenie - 56,80zł)

Do tego możemy dołożyć jakiś produkt za ok 28zł i dostać mini produkt maskary bądź błyszczyka, jeśli dodamy za 118 zł dostaniemy ArtDeco płatki do demakijażu oczu.
Całe zamówienie to koszt 31,99 + przesyłka 6.90.
Za dwa produkty z wydaje się dobrej firmy z którą jeszcze nie miałam do czynienia, ale czytałam naprawdę przeróżne opinie odnośnie bazy na powieki.
Wiadomo ile ludzi tyle recenzji, ale póki sami nie wypróbujemy nie dowiemy się jak na nas zadziała. ;)

 

 Przy zakupie 2 podkładów matujących Lumene otrzymamy puder transparentny Lumene Matte Harmony gratis. 

                                

Ja natomiast zdecydowałam się właśnie na:
 gdyż może to jest właśnie moment w którym dane mi było ją zakupić i wypróbować.


Moją uwagę przyciągnęły również Tusze ArtDeco, niebieska (dla mamy) i fioletowa dla mnie, ale to już innym razem, z gdyż od paru miesięcy przymierzam się do ponownego już 3 zakupu mojej niezawodnej wodoodpornej maskary z Oriflame która pięknie oddziela moje rzęsy oraz nie reaguje na kontakt ze słoną czy basenową czy słodką wodą :) A mamci kupiłam już wcześniej niebieską.
I w ogóle czarny tusz ładniej podkreśla mi oczy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz